Navigation Menu+

İzzet Aktaş Menajeri, Şarkıcı İzzet Aktaş Menajeri

Posted by in Menajeri, Sanatçılar

izzet aktaş menajeri

İzzet Aktaş Menajeri

İzzet Aktaş Menajeri

2003 yılında Zalim Albümüyle Türk Halk Müziği ve Fantezi müziğine ismini yazdı. İlk albümün aranjörlüğünü ve yönetmenliğini Suat Aydoğan üstlendi. Hepimizin yakından tanıdığı birbirinden ünlü bestekarlarla çalıştı. Günay Cantürk(Zeki Müren-Kaderimden Davacıyım, Cengiz Kurtoğlu-O Yarin Aklımda Gözleri Kaldı, Büyümeyen Bebeksin gibi bilinen şarkıların bestecisi), Vural Şahin(Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses gibi bir çok ünlü sanatçıya verdiği bestelerle tanıyoruz onu…), Yıldırım Caner(Hatırası Var)…
Albümde aynı zamanda kendi beste ve sözlerine yer veren sanatçı; yoluna 2005 yılında “Kralına Boyun Eğmem” isimli albümle devam etti…Yine albümde 6 şarkının yönetmenliğini ve aranjörlüğünü Suat Aydoğan, 4 şarkının ise Emre Moğulkoç yaptı. Albümün çıkış parçası “Kralına Boyun Eğmem” hepimizin yakından tanıdığı özellikle “Ağrı Dağı” eseriyle bilinen “Çoban Ali” imzasını taşıyor…

İzzet Aktaş Menajeri

2008’de çıkardığı 3.albümdeki “Şehidim” şiiriyle tekrar gündeme geldi. Eserin söz ve müziği kendisine ait…
Askerde 4 arkadaşı Terörle Mücadelede şehit olan sanatçı, bir çok TV programında bu şiiriyle izleyenleri gözyaşlarına boğdu…Albümde bir çok eserin söz ve müziği kendisine ait olan İzzet Aktaş’ın bu albümünün aranjör ve yönetmenliğini ise “Hakan Sunul” üstlenmiştir.
Albümde şiirden sonra müziği kendisine, sözleri ise Sami Aslan’a ait olan “Amasyanın Taşları ” sürpriz bir çıkış yapmıştır. Eser, tüm radyolarda beğeniyle çalınan ve en çok isten alan şarkılar arasında yerini almıştır. İzzet Aktaş müzik hayatına prensiplerinden taviz vermeden Türk Kültür ve adetlerine özen göstererek, çalışmalarında, konuk olduğu televizyon programlarında , yazılı basın haberlerinde büyük bir titizlikle ve dikkatle buna özen göstererek yer alııyor…İzzet Aktaş daha çok sosyal sorumluluk projelerinde, Darülacaze’de yaptığı konserlerde, şehitler anısına yaptığı konserlerde, 2008 yılında ilk defa yapılan Türkiye Engelliler Güzellik Yarışmasına jüri olarak davet edildi ve engelli insanlarımızın yanında olarak onlara moral vermiş ve destek olmuştur.

Organizasyonlarınızda İzzet Aktaş ile Eğlenmek, İzzet Aktaş Şarkıları Dinlemek için, İzzet Aktaş Menajeri ile İletişim Formunu Kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

İzzet Aktaş İle İlgili Diğer Sayfalarımız :

  • İzzet Aktaş Resimleri

  • İzzet Aktaş Şarkıları ve İzzet Aktaş Albümleri, Şarkı Sözleri

  • İzzet Aktaş Biyografisi, Kimdir, Hayat Hikayesi ve Hakkında Bilgiler

  • İzzet Aktaş İletişim Bilgileri ve Telefon Numarası

İzzet Aktaş Menajeri

Menajeri Menajerlik Kurumsal Sitesi

 

İzzet Aktaş Menajeri

İzzet Aktaş Menajeri